Çanakkale’deki programı netleşti

KALEM Farkıyla...

Çanakkale’deki programı netleşti

Çanakkale’deki programı netleşti

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çanakkale programı kapsamında Çanakkale Belediyesi’ne ait Altın Yıllar Yaşam Merkezi ile Atam Kreş ve Çocuk Kültür Evi’ni ziyaret edecek.
Kılıçdaroğlu, 3 Ekim 2018 Çarşamba günü öncelikle Çanakkale Belediyesi’nin örnek projelerinden olan ve 65 yaş üzeri kentlilerimizin sosyal, kültürel aktivitelerini gerçekleştirdiği Altın Yıllar Yaşam Merkezi’ni saat 10.00’da, kentli çocuklarımızın kültürel, sosyal ve eğitsel pek çok faaliyetini yürüttüğü, bilimsel çalışmaların yapıldığı Atam Kreş ile Çocuk Kültür Evini ise saat 11.00’da ziyaret edecek.

BİGA’DA AÇILIŞLARA KATILACAK
Öte yandan Biga ilçe Belediyesi tarafından yapımı 22 milyon TL’ye mal olan Halk Pazarı, Katlı Otopark ve Hal Binası’nın açılışları CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından gerçekleştirilecek. ilk olarak saat 13.00’de Biga Belediyesini ziyaret etmesi beklenen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu saat 13.30’da Halk Pazarı, Katlı Otopark ve Hal Binası’nın açılış töreni için Halk Pazarı mevkiine geçecek. Açılış programının ardından Biga TSO hizmet binası karşısında Hayvancılık Teknolojileri Fuarı etkinliğine katılacak olan Kılıçdaroğlu saat 15.30’da Biga Atatürk Kültür Merkezi’nde sivil toplum kuruluşları ve muhtarlarla Türkiye ekonomisindeki son gelişmeleri değerlendirecek. Kılıçdaroğlu, STK ve Muhtarlarla toplantının ardından Biga ilçesine bağlı Karabiga beldesinde vatandaşlarla bir araya gelecek.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST