Çanakkaleli EYT mağdurları mitingde

KALEM Farkıyla...

Çanakkaleli EYT mağdurları mitingde

Çanakkaleli EYT mağdurları mitingde

8 Eylül pazar günü Ankara Tandoğan meydanında düzenlenen mitinge Çanakkale Merkez, Çan ve Biga da bulunan EYT mağdurlarıyla yoğun bir katılım sağladı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın da katılım sağlayarak destek verdiği mitingde birçok siyasi parti temsilcisi milletvekilleri sendika başkanları ve STK temsilcileri yer aldı. Haluk Levent bir sürpriz yaparak EYT’lilere destek için mitinge katılıp mini bir konser verdi. 20 yıllık mağduriyetin yıl dönümde EYT mağdurları Ankara da seslerini meclise duyurmak için haklarının iadesi oluncaya kadar mücadele edeceklerini bildirdiler. Şu ana kadar 11 ilde dernek kuran EYT mağdurları federasyon olma yolundaki çalışmalarına devam ediyorlar.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST