Çanakkaleli siyasetçilerden Kılıçdaroğlu’na ‘Seninleyiz’ mesajı

KALEM Farkıyla...

Çanakkaleli siyasetçilerden Kılıçdaroğlu’na ‘Seninleyiz’ mesajı

Çanakkaleli siyasetçilerden Kılıçdaroğlu’na ‘Seninleyiz’ mesajı

CHP Liderli Kemal Kılıçdaroğlu’nun İzmir’in Seferihisar İlçesi’nde partililerine yönelik yaptığı konuşmada, “Benimle misiniz?” diye sordu. Bunun üzerine CHP’li pek çok isim sosyal medya hesabından Kılıçdaroğlu’nun yanında olduklarını belirten paylaşımlar yaptı. Çanakkaleli CHP’lilerden de Kılıçdaroğlu’na destek geldi.

TBMM CHP Grubu’nun 5. Çalışma ve Değerlendirme Toplantısında konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partilerine, “Benimle misiniz?” diye sordu ve ekledi, “Bu mücadelede halk düşmanlarını birlikte yeneceğiz ve özgürlük doğruluk ve adalete susamış halkımıza kurtuluşu beraber getireceğiz ama şunu da artık bilmek zorundayım; siz gerçekten benimle birlikte misiniz?
Bazılarınızın sesi çıkmıyor. Bazılarınızın da isteyerek veya istemeyerek zarar verdiğini de görüyorum artık karar verelim. Bu halk düşmanlarını beraber yenecek miyiz, yenmeyecek miyiz?”

Kılıçdaroğlu’nun bu açıklamasının ardından partililer sosyal medya hesaplarından destek mesajları yazdı. Çanakkaleli siyasetçiler de çok sayıda paylaşımda bulundular. İşte o destek mesajlarından bazıları:

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek: “Tavrımız net. Seninleyiz Kılıçdaroğlu”

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan: “Tavrımız belli, yolumuz uzun, söz veriyorum Sayın Genel Başkanım asla yalnız yürümeyeceksin. Bedeli ne olursa olsun yanındayım. Gümbür gümbür geliyor gelmekte olan”

Belediye Meclisi CHP Grup Başkan Vekili Erdal Gezen: Sayın Genel Başkanım, çıktığınız yolda sonuna kadar sizinle birlikteyim. Halk düşmanlarını hep birlikte yeneceğiz”

Gençlik Kolları Başkanı Tuğberk Güzel: “Her daim ve gururla yanınızdayım Genel Başkanım”

Fevzipaşa Mahallesi Muhtarı ve Türkiye Roman Dernekleri Konfederasyonu Başkanı Hacı Ramazan Muhtaroğlu: “Daima yanındayız Sayın Genel Başkanım Kemal Kılıçdaroğlu.
Seninleyiz Kılıçdaroğlu”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST