Çanakkaleli sporcu Hasan Akçalı Avrupa üçüncüsü

KALEM Farkıyla...

Çanakkaleli sporcu Hasan Akçalı Avrupa üçüncüsü

Çanakkaleli sporcu Hasan Akçalı Avrupa üçüncüsü

Çanakkaleli sporcu Hasan Akçalı, 26 – 31 Ağustos tarihleri arasında Macaristan’ın Györ şehrinde gerçekleşen Avrupa Gençler Kick Boks Şampiyonası’nda Avrupa üçüncüsü olarak bronz madalyanın sahibi oldu.

Daha önce 2 kez Avrupa Kupası ve 2 kez Türkiye Şampiyonluğu olan Hasan Akçalı, şimdi de Avrupa üçüncüsü oldu. Aynı şampiyonada, uluslararası hakem olarak görev alan Çanakkale Kick Boks İl Temsilcisi Serkan Bozacı müsabaka ile ilgili, “Sporcumuz Hasan büyük bir başarıya imza attı. Kick Boks branşında uluslararası başarı almak hayli zordur. Bunu başaran sporcumuzu gönülden tebrik ederken bizden desteklerini esirgemeyen Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Çanakkale Halk Eğitim Müdürlüğü yönetimi ve personeline teşekkürü borç biliriz.” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST