Çanakkaleliler Acil Servisi Geri İstiyor

KALEM Farkıyla...

Çanakkaleliler Acil Servisi Geri İstiyor

Çanakkaleliler ünlü kampanya sitelerinden olan change.org’da eski Devlet Hastanesine Acil Servis’in açılması için imza kampanyası başlattı.

Dünyanın değişim platformu olarak kendilerini tanımlayan change.org isimli internet sitesinde Çanakkale Halkı Eski Devlet Hastanesine Acil Servis bölümünün açılması için imza kampanyası başlattı. Muhatabın İl Sağlık Müdürlüğü olduğunun belirtildiği kampanyada, “Yeni devlet hastanesinin uzak oluşu ve eski devlet hastanesinin merkezde olması nedeniyle acil ihtiyaçların karşılanamaması, geç müdahaleye neden olmakta ve hayati risk taşımaktadır. Siz de lütfen kampanyamıza bir imza ile Çanakkale devlet Hastanesinin eski (merkezdeki) yerine tam teşekküllü acil servisin açılmasına destek verin” ifadelerine yer verildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST