Çanakkale’nin ağır konukları: üçüncü kez buluştular (videolu haber)

KALEM Farkıyla...

Çanakkale’nin ağır konukları: üçüncü kez buluştular (videolu haber)

Kıbrıs’ta 1985-87 yılları arasında vatani görevini yapmış yaklaşık yirmi kişilik asker arkadaşları üçüncü buluşmalarını Çanakkale’de gerçekleştirdi.
Çanakkale’nin bugün çok önemli konukları vardı. Kıbrıs’ta 1985-87 yılları arasında vatani görevini yerine getirmiş askerler, üçüncü buluşmalarını Çanakkale’de gerçekleştirdi. Gezileriyle ilgili açıklama yapan bölük Astsubayı Yaser Kaplan, “1985-87 yılları arasında Kıbrıs’ta askerlik görevini yapan arkadaşlar olarak üçüncü buluşmamızı Çanakkale’de gerçekleştirdik. Buradaki buluşmamızda organizasyonu yapan Hüseyin arkadaşımıza çok teşekkür ediyoruz. Belki de gelmekte geç kaldığımız bir şehrimiz. Şehitlerimizin diyarı. Dolu dolu bir gün geçirdik. Çok güzel bir gün geçirdik. Hüseyin arkadaşımıza, diğer katılan bütün arkadaşlarımıza geldikleri için çok teşekkür ederiz. İnşallah bu buluşmamız yıllarca devam eder. Sağlık ve mutluluk dolu nice günler diliyorum.” şeklinde konuştu.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST