“Çanakkale’nin uluslararası marka kimliği güçleniyor”

KALEM Farkıyla...

“Çanakkale’nin uluslararası marka kimliği güçleniyor”

“Çanakkale’nin uluslararası marka kimliği güçleniyor”

AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan Çanakkale Havalimanı’nın uluslar arası giriş çıkışlara açık daimi hava hudut kapısı ilan edilmesinin ardından yaptığı açıklamada, “Çanakkale’miz uluslararası marka kimliğini güçlendiriyor” dedi.

AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan 22 Ekim tarihli Resmi Gazete’de uluslararası giriş çıkışlara açık daimi hava hudut kapısı ilan edilmesinin ardından açıklamalarda bulundu. Turan açıklamasında şu ifadeleri kullandı, Çanakkale Havalimanı’nın daimi hava hudut kapısı ilan edilmesinin şehre önemli kazanımlar sağlayacağını ifade eden Turan “Bu karar ile Çanakkale Havalimanı’mız turizm, ticaret, uluslararası yolcu ve kargo trafiği açısından büyük bir öneme sahip oldu” dedi. Çanakkale’nin artık önemli gelişmelerle gündeme gelen bir şehir haline geldiğini belirten Turan, “Çanakkale’mizi uluslararası bir marka haline getirmek en büyük gayemiz. Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu ile birlikte Çanakkale için yorulmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere emeği geçenlere hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.Hava hudut kapıları, ülkeye giriş çıkış yapacak olan vatandaşlar ile yabancıların yolcu giriş ve çıkışını yapabileceği noktalar olarak açıklanır.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST