Çanakkale’ye hayran kaldı

KALEM Farkıyla...

Çanakkale’ye hayran kaldı

Çanakkale’ye hayran kaldı

Fox TV’de yayınlanan Çalar Saat programının sunucusu İsmail Küçükkaya Fazıl Say tarafından Kaz Dağları için verilen konsere gelmişti. Küçükkaya konser zamanından bu yana halen Çanakkale’de bulunuyor. Annesi ile birlikte şehrin tadını çıkaran Küçükkaya, önceki akşam Kıyı AVM’de bulunan Hayati Chef’te akşam yemeği yedi. Gündüz de şehitleri gezen anne oğul, Çanakkale’ye hayran kaldıklarını belirtti. Sosyal medya hesabından bu kareleri paylaşan ünlü sunucu, “Çanakkale’de şahane gün batımı. Annem Çanakkale’ye hayran kaldı. Tarihi anlam ve önemi zaten olağanüstü etkileyici. Ayrıca havası, doğası… Hele insanları sıcak, cana yakın insanları. Tıpkı Sinop gibi, huzurla yaşanacak yerlerden” yazdı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST