Çanakkale’ye mansiyon ödülü

KALEM Farkıyla...

Çanakkale’ye mansiyon ödülü

Çanakkale’ye mansiyon ödülü

Çanakkale Cevatpaşa Ortaokulu Muhammet Mir Faizi resim kategorisinde mansiyon ödülüne layık görüldü.
Türkiye genelinde gerçekleştirilen sağlık çalışanlarına vefa konulu resim yarışmasında Cevatpaşa Ortaokulu öğrencilerinden Muhammet Mir Faizi mansiyon ödülüne layık görüldü. Okuldan yapılan açıklama şu ifadeler kullanıldı, “Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü ve Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü iş birliği ile “Sağlık Çalışanlarına Vefa” konulu “Mektup, Resim ve Kısa Film Yarışmaları” düzenlenmiştir. Pandemi koşullarında özveriyle çalışan sağlık çalışanlarımıza duyulan minnettarlığın ifade edilmesi ile birlikte onların motivasyonunun artırılmasını amaçlayan bu yarışmada Cevatpaşa Ortaokulu öğrencimiz Muhammet Mir Faizi resim kategorisinde ‘Mansiyon Ödülü’ kazanmıştır. Öğrencimiz Muhammet Mir Faizi’ yi, ona rehberlik eden resim öğretmenimiz Nurcan Ceyhan’ ı ve okul yönetimini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Bu vesileyle, pandemi döneminde üstün performans sergileyen değerli sağlık çalışanlarımıza özverili ve fedakâr çalışmaları için bir kez daha gönülden teşekkür ediyor; her zaman yanınızdayız, diyoruz”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST