Çanakkale’yi başarı ile temsil etti

KALEM Farkıyla...

Çanakkale’yi başarı ile temsil etti

Çanakkale’yi başarı ile temsil etti

Sadece davul çalan kadınların katılabildiği ‘Hit Like A Girl (Kız gibi vur)’ yarışmasına Çanakkale’den katılan ÇOMÜ Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Büro Hizmetleri ve Sekreterlik bölümü Öğr. Gör. Dilek Kekeç Morkoç “40+” yaş grubunda video izlenmesi ve yapılan oylamalar sonucunda “Özel ödül” almaya hak kazandı.

Dünya çapında 60 ülkeden 400’e yakın yarışmacının katıldığı, 100’ün üzerinde sponsorun desteklediği, 18 yaş altı ve 18 yaş üstü olmak üzere birçok kategoride katılımın olduğu yarışmada Çanakkale’yi Öğr. Gör. Dilek Kekeç Morkoç başarıyla temsil etti. Yarışmanın amacı ise “Maskülen bir enstrüman olan davula daha fazla kadını teşvik etmek” olarak açıklandı.

TEBRİK EDERİM
Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da Morkoç’u tebrik ederek şu ifadeleri kullandı, “Dünya çapında 60 ülkeden 400’e yakın davul çalan kadının katıldığı Hit Like a Girl ( Kız Gibi Vur) yarışmasına katılarak Çanakkale’yi temsil eden, “Özel Ödül” almaya hak kazan tek Türk Kadın Davulcusu ÇOMÜ’lü akademisyen Dilek Kekeç Morkoç’u tebrik ediyorum”

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST