Çan’da Hande Yener’li Kutlama

KALEM Farkıyla...

Çan’da Hande Yener’li Kutlama

Çan ilçesinin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 96. Yıl Dönümünü, muhteşem bir konserle kutlandı. Çan Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikte Hande Yener en güzel şarkılarını seslendirdi. Konseri izlemeye büyük bir heyecanla gelen vatandaşlar alanı büyük coşkuyla doldurdu. Gece boyunca ünlü sanatçıya alkışlarıyla eşlik ettiler. Hayranlarına yakın olmak için bir ara sahneden inen Yener, kendisiyle selfie çektirmek için yarışan hayranlarını da kırmayarak şarkılar eşliğinde fotoğraf çekildi. Hande Yener’in muhteşem ve birbirinden farklı danslarıyla sona eren gecede Çan ilçesi müziğe doydu, izleyiciler ise oldukça mutlu bir şekilde ayrılırken, Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu’ya teşekkür ettiler.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST