Çan’ın kurtuluş yıl dönümü kutlandı

KALEM Farkıyla...

Çan’ın kurtuluş yıl dönümü kutlandı

Çan’ın kurtuluş yıl dönümü kutlandı

Çan Belediyesi Çan’ın kurtuluş günü etkinlikleri kapsamında kortej yürüyüşü düzenledi. Müzik eşliğinde yapılan kortej yürüyüşüne; Çan Belediye Başkan Vekili Harun Arslan, Çanakkale Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Ünüvar, Belediye Başkan Vekili İrfan Mutluay, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı. Belediyeden kutlamalar ile ilgili yapılan açıklamada, “Çan Belediyemizin düzenlediği Çan ilçemizin “Kurtuluş günü” etkinliklerine katıldık. İşgale karşı topraklarımızı savunan tüm kahramanlarımızı saygıyla anıyorum. “Bando Troya” eşliğinde 23 Eylül kurtuluş coşkusunu sokaklara taşıdık. Meclis üyelerimiz, siyasi parti temsilcileri, STK başkanlarımız ve kıymetli vatandaşlarımızın katılımları ile bu coşkuya ortak olduk. Bizleri yalnız bırakmayan Çanakkale Bld. Bşk. Yardımcıları Rebiye Ünüvar ve İrfan Mutluay’a teşekkür ediyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST