“Çan’ın umudu, Çan’ın başkanı olacağım”

KALEM Farkıyla...

“Çan’ın umudu, Çan’ın başkanı olacağım”

“Çan’ın umudu, Çan’ın başkanı olacağım”

Eski CHP Milletvekili Bülent Öz, yaklaşan yerel seçim sürecinde Çan’da çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor.
Çan’da çalışmalarını hızlandıran Bülent Öz, “Belediyecilik gönül işidir. Yaptıklarını halk zaten görür; sen yeter ki çalışmak iste, yeter ki vatandaşının yanında ol” tespitinde bulunan ve “Sizin umudunuz, sizin başkanınız olacağım” diyerek sabaha karşı fırında, sabahın erken saatlerinde pazarda, gün içinde esnaf ziyaretinde hep hemşehrilerinin yanında olarak, Belediye Başkanlığını kazanması halinde de hiçbir siyasi fikir düşünce ayırt etmeden tüm hemşehrilerini kucaklayacağını ifade ediyor. Bülent Öz, ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada ise şu ifadelere yer verdi “Milletvekiliyken nasıl vatandaşlarım arasında ayırım yapmadıysam, İnşallah Belediye Başkanı olduğumda da hiçbir siyasi fikir düşünce ayırt etmeden tüm hemşehrilerimi kucaklayacağımı bir kez daha belirtmek isterim. Çanlı hemşehrilerim yanlarında olduğunu hissedeceği bir Belediye Başkanı istiyor. İnşallah Belediye Başkanı olduğumuzda da sık sık bir araya gelerek istek, talep ve sorunlarımızı konuşacağız” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST