ÇARO’dan Vali Tavlı’ya ziyaret

KALEM Farkıyla...

ÇARO’dan Vali Tavlı’ya ziyaret

ÇARO’dan Vali Tavlı’ya ziyaret

ÇARO Yönetim Kurulu’ndan Başkan Ü. Cihan Müşterioğlu, Başkan Yardımcısı Hasan Çelimli ve Sözcü Onur Akgül, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’yı makamında ziyaret etti. ÇARO tarafından ziyaretle ilgili yapılan açıklamada; “Ziyarette Sayın Valimize, Assos başta olmak üzere Kadırga Koyu, Sivrice, Sokak Ağzı, Babakale, Gürpınar ve Tuzla gibi turizm bölgelerinin turizmde ivme kazanması, ihya edilmesi için projelerimizi sunduk. Saklı kalmış bir doğal güzellik olan Çamlıca Köyü ve şelalesinin yeni bir destinasyon olarak turizme kazandırılması için saha çalışmalarımızı arz ettik. Tevfikiye ve Çıplak Köylerinin kırsal turizmde daha ön planda yer alması için görüş alışverişlerinde bulunduk.Bunlarla birlikte Troas Kültür Rotaları projesinde gelinen aşama da değerlendirildi. Koordinasyon içinde olacağımız kurumlarla yapacağımız toplantıların şekillendiği bu verimli görüşmenin ardından, Çanakkale turizmine olan destek ve katkılarından dolayı Sayın Valimiz Orhan Tavlı’ya teşekkürlerimizi ifade ettik” ifadeleri yer aldı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST