Çarşı da altın madenine karşı

KALEM Farkıyla...

Çarşı da altın madenine karşı

Çarşı da altın madenine karşı

Beşiktaş Spor kulübünün ünlü taraftar grubu Çarşı, Çanakkale’nin gündeminde olan kirazlı altın madeni için yapılan ağaç katliamı için siyasilere seslendi.

Yapılan ağaç katliamına dikkat çeken Çarşı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Çanakkale Kirazlı altın madeni’nde çevresel etki değerlendirme raporuna aykırı işlem yapılıyor, işletme durdurulsun. Yanıt bekliyoruz!” ifadelerini kullanarak Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Emin Birpınar, Çanakkale Valiliği, CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek ve CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan’ı etiketledi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST