ÇASEMDER Lokali açıldı

KALEM Farkıyla...

ÇASEMDER Lokali açıldı

ÇASEMDER Lokali açıldı

Çanakkale Sağlık Çalışanları ve Emeklileri Derneği (ÇASEMDER) Lokali yeni konsepti ve yeni işletmecisiyle Kemal Paşa Mahallesi Mehmetçik Bulvarı’nda hizmet vermeye başladı. Lokalin açılışına Belediye Başkan Yardımcısı İrfan Mutluay, CHP merkez ilçe başkanı Ali Uyanık, dernek Başkanı Ulviye Çalıdağ, işletmeci Aşkın Turan, dernek üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Belediye Başkan Yardımcısı İrfan Mutluay lokalin yeni işletme sahiplerine başarılar dilerken, yeni yüzüyle hizmet vermeye başlayan lokalin işletmecisi Aşkın Turan, dernek üyeleri ve sağlık çalışanlarına en iyi hizmeti vermek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Dernek başkanı Ulviye Çalıdağ ise açılışta yaptığı konuşmada, 2013 yılında kurulan derneklerinin sağlık çalışanlarına en iyi şekilde hizmet vermek için ellerinden geleni yaptıklarını ve bundan sonrada yapmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST