‘ÇASİAD ile Gündem’in konuğu oldular

KALEM Farkıyla...

‘ÇASİAD ile Gündem’in konuğu oldular

‘ÇASİAD ile Gündem’in konuğu oldular

Vali Orhan Tavlı İle AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, ÇASİAD’ın konuğu oldu.

ÇASİAD Başkanı Semih Başaran ve Yönetim Kurulu tarafından hafta sonu gerçekleşen ÇASİAD ile Gündem Toplantısı Kolin Hotel’de yapıldı. Derneğin ‘ÇASİAD ile Gündem’ toplantısına Vali Orhan Tavlı, Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz ve ÇASİAD Üyeleri katıldı. ÇASİAD ile Gündem Toplantısının açılış konuşmasını yapan Semih Başaran, Çanakkale’nin yatırımları, geleceği ve ekonomik durumunu karşılıklı fikir alışverişi yaparak değerlendireceğiz, dedi. ÇASİAD Başkanı Semih Başaran’ın konuşması ardından konuşan AK Parti Grup Başkan Vekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan söz aldı. Turan burada yaptığı açıklamada, “Bizim amacımız yaşadığımız kentin ve ülkemizin gelişimine katkı sunmaktır. Derneklerimiz ve STK’larımızın amacı da hemşerilerine ve topluma bir şey katabilmek ve bulundukları kente katkı sunmaktır. Çanakkale’nin sorunlarının çözümü ve daha iyi hizmet alma noktasında elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu amaçla Çanakkale’ye hizmet etmek isteyen herkese kapımız açık getirdiği, ürettiği proje, öneri ve talepleri çalışma programlarımıza ve planlarımıza alınacaktır” dedi. Vali Orhan Tavlı ise Çanakkale’nin kalkınmasına destek olan sanayici iş insanların kapılarının her daim açık olduğunu ifade ederek, “Her türlü problemlerinin çözümünde sanayici ve iş insanlarının yanındayız” şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından sohbet havasında geçen toplantı sonrası AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, ÇASİAD Üyelerinin ve katılımcıların sorularını yanıtlayarak “ÇASİAD ile Gündem” toplantısına katılan konuklar ile birlikte hatıra resmi çektirdi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST