ÇASİAD’tan ziyaretler

KALEM Farkıyla...

ÇASİAD’tan ziyaretler

ÇASİAD’tan ziyaretler

ÇASİAD Ezine ve Geyikli Belediye Başkanlığını ziyaret etti.
Çanakkale Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği geçtiğimiz hafta Ezine ve Geyikli Belediye Başkanlıklarına ziyarette bulundu. Ziyarette; ÇASİAD Başkanı Semih Başaran, Saymanı Orkun Yalman ve Yönetim Kurulu Üyeleri; İbrahim Gürel ve Özge Aretlik yer aldı. ÇASİAD Başkanı Semih Başaran, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel ve Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu’na hayırlı olsun diyerek derneğin çalışmaları, bugünkü konumu ile ilgili bilgi vererek yaptıkları faaliyetlerden bahsetti. Birlik ve beraberlik mesajı veren Başaran, her zaman destek vermeye hazırız dedi. Sıcak bir sohbetin yaşandığı ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel ve Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu ÇASİAD Başkanı Semih Başaran ve Yönetim Kuruluna teşekkür etti. Ziyaretler çektirilen hatıra fotoğrafları ile son buldu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST