ÇATOD Sofya’ya gidiyor

KALEM Farkıyla...

ÇATOD Sofya’ya gidiyor

ÇATOD Sofya’ya gidiyor

ÇATOD, Çanakkale’yi Balkanlarda tanıtmayı sürdürüyor. Holiday & Spa Expo Sofia 2020’ya katılım göstereceklerini belirten ÇATOD,”Çanakkale’mizin tanıtımı için 13-14 Şubat tarihlerinde Sofya’dayız. ÇATOD üyelerimizin yoğun katılımı ve Çanakkale turizm paydaşlarımızla ilimiz ve bölgemizin tanıtımı için çok sayıda toplantı ve tanıtım faaliyeti planlanmıştır. 14 Şubat tarihinde tüm Bulgar operatörlere özel ÇANAKKALE sunumu ve B2B görüşmeler planlanmıştır. Balkan pazarlarımızda süregelen işbirliklerimizin devamı ve güçlendirilmesi yönünde yoğun çalışmalar yürütülecektir. Troya Müzemizin EMYA Avrupa Yılın Müzesi Finalistliği sürecinin iletişimi için yoğun uluslararası tanıtım çalışmalarımız devam etmektedir” açıklamasında bulundu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST