Cevatpaşa Mahallesi’nde Üstyapı Çalışmaları

KALEM Farkıyla...

Cevatpaşa Mahallesi’nde Üstyapı Çalışmaları

Cevatpaşa Mahallesi’nde Üstyapı Çalışmaları

Çanakkale Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğünün kentin çeşitli cadde ve sokaklarında gerçekleştirdiği kanalizasyon ve yağmursuyu hattı yapım işi kapsamında, Cevatpaşa Mahallesi’nde yürütülen çalışmaların tamamlanmasının ardından yürütülen üstyapı çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor.

Su ve Kanalizasyon Müdürlüğünce Cevatpaşa Mahallesi Yusufhoca, Veli Yaşin, 1.Çanakçılar, 2.Çanakçılar ve 3.Çanakçılar Sokaklarında yürütülen çalışma kapsamında 756 metre yağmursuyu hattı, 1107 metre kanalizasyon hattı imalatı gerçekleştirildi. Yağmursuyu ve kanalizasyon hatlarının imalatının tamamlanmasının hemen ardından üstyapı çalışmalarına başlayan Çanakkale Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yusufhoca, Veli Yaşin, 1.Çanakçılar, 2.Çanakçılar ve 3.Çanakçılar Sokakta kilit parke taşı ile kaldırım ve yol imalatlarını hızlı bir şekilde devam ettiriyor. Bordür ve yağmursuyu oluğu imalatları da devam eden çalışmanın bu hafta sonuna kadar tamamlanması planlanıyor. Çalışmayla ilgili verilen uyarıda ise; “Çalışmaların bulunduğu bölgelerde gerekli trafik yönlendirmeleri ve uyarı levhaları ile bilgilendirme çalışmaları yapılacak olup, kentlilerimizin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları konusunda bilgilerine sunarız” denildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST