Ceylan ”Gelin dünyayı barış ve sevgiyle iyileştirelim”

KALEM Farkıyla...

Ceylan ”Gelin dünyayı barış ve sevgiyle iyileştirelim”

Ceylan ”Gelin dünyayı barış ve sevgiyle iyileştirelim”

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda yayınladığı kutlama mesajında, “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı 23 Nisan 1920, bağımsız Türk Devleti’nin temellerinin atıldığı ve halkın kendi geleceğine sahip çıktığı gündür” dedi.

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile kutlama mesajı yayınladı. Ceylan mesajında şu ifadeleri kullandı, “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı 23 Nisan 1920, bağımsız Türk Devleti’nin temellerinin atıldığı ve halkın kendi geleceğine sahip çıktığı gündür. Cumhuriyetin geleceğini gençlere ve yarının sahipleri çocuklara emanet edecek kadar çocuklarımıza ve gençlerimize güvenen Atatürk’ün aziz hatırası karşısında, bize düşen görev emanetinin sahibi olduğumuzu göstermektir. Haydi, çocuklar gelin dünyayı barış ve sevgiyle iyileştirelim. 23 Nisan sizlerin sevgi dolu kocaman kalplerinizle daha anlamlı ve özel. Bu duygu ve düşüncelerle, TBMM’nin 100. kuruluş yıldönümü olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, bu günü çocuklarımıza armağan eden Mustafa Kemal Atatürk’ün aziz hatırası önünde bir kez daha saygıyla eğiliyorum”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST