Cezaevi firarisi yakalandı

KALEM Farkıyla...

Cezaevi firarisi yakalandı

Cezaevi firarisi yakalandı

Çok sayıda suçtan aranan cezaevi firarisi, Jandarmanın gerçekleştirdiği operasyon ile akrabasının evinin çatısında saklanırken yakalandı.

Hükümlü olduğu cezaevinden kaçan ve bu nedenle firari olarak aranan H.B. isimli şahısın bir akrabasının evinde gizlendiğini tespit eden Jandarma timi, gece gerçekleştirdiği baskınla firariyi kıskıvrak yakaladı. Hakkında “hükümlü ve tutuklunun kaçması, silahla tehdit, Alkol veya uyuşturucu maddenin etkisi altındayken araç kullanma, hakaret, cinsel taciz, korku veya panik yaratabilecek tarzda silahla ateş etme suçlarından yakalama kararı bulunan ve hükümlü olduğu Çanakkale Açık Cezaevinden 3 ay önce kaçması nedeniyle firari olarak aranan H.B. isimli şahıs hakkında istihbarat çalışması yapan jandarma, elde ettiği bilgiler doğrultusunda 08 Ekim 2019 günü saat: 23.55 sıralarında Bayramiç Türkmeneli köyüne 2 Jandarma Asayiş Timi ve 1 Jandarma Trafik Timi ile operasyon gerçekleştirdi. Yapılan baskın sonucunda firari H.B. saklandığı akrabasının evinin çatı kısmında ki özel bir bölmede kıskıvrak yakalandı. Cumhuriyet Savcısının talimatıyla olayla ilgili olarak işlemlere başlanırken yakalanan şahıs Adliyeye sevk edildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST