CHP delege seçimleri devam ediyor

KALEM Farkıyla...

CHP delege seçimleri devam ediyor

CHP delege seçimleri devam ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) İsmetpaşa üyeleri Çataltepeliler Dernek Lokali’nde delege seçimi için oy kullandı. Delege seçimleri bu Çarşamba günü diğer mahallelerin yapacağı oylamalar ile devam edecek…

CHP’nin İsmetpaşa Mahallesi delege seçimleri, Cumartesi günü Çataltepeliler Dernek Lokali’nde gerçekleştirildi. CHP’li üyeler sabah 10:00’da oy kullanmaya başladı. Alanda basın mensuplarına açıklamada bulunan CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, İsmetpaşa Mahallesi’nin 650 CHP üyesinin seçimlere katılmasının beklendiği belirterek, seçimlerin güzel bir havada gerçekleştirildiğini dile getirdi. Dün Esenler Mahallesi Muhtarın Kahve’de gerçekleştirilen CHP delege seçimleri; Çarşamba günü Prof. Dr. Türkan Saylan Tesisleri’nde Kemalpaşa Mahallesi , Namık Kemal Mahallesi ve Fevzipaşa Mahallesi’nin seçimleri ile devam edecek.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST