CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek: 11 CHP’li Belediye Başkanını İmamoğlu ile buluşturdu

KALEM Farkıyla...

CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek: 11 CHP’li Belediye Başkanını  İmamoğlu ile buluşturdu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek: 11 CHP’li Belediye Başkanını İmamoğlu ile buluşturdu

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Meclisi Üyesi Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çanakkale’nin 11 CHP’li Belediye Başkanını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile buluşturdu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çanakkale’nin CHP’li Belediye Başkanları ile bugün İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir araya getirdi. Erkek, Ekrem İmamoğlu’nun yanı sıra aynı zamanda İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve İl Yönetimi ile de bir araya geldi.


Erkek, ziyarete iliştin yaptığı paylaşımda “Çanakkalenin 11 Belediye başkanını bir araya getirdik, deneyimlerimizi paylaştık, işbirliğimizi artırmanın yollarını aradık. Halkçı Belediyecilik üzerine görüş alışverişinde bulunduk. Misafirperverliği için Ekrem Başkanımıza teşekkürler” dedi.


Öte yandan siyasi kulisler Belediye Başkanlarının buluşmasını anlamlı bulduğunu belirterek “Sayın Genel Başkan Yardımcısı Erkek, dünyanın tanıdığı bir şehrin Belediye Başkanı ile yine ülkemizin manevi başkantinin CHP’li Belediye Başkanlarını bir araya getirmekle çok iyi yaptı. Eminiz ki; buradan kazanımla döneceklerdir. Özellikle küçük belediyelere İstanbul Büyükşehir Belediyesinin katkısının olacağını düşünüyoruz” yorumunu yaptı.

İstanbul’da gerçekleşen buluşmaya;

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan,

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz,

Gelibolu Belediye Başkanı M. Mustafa Özacar,

Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun,

Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram,

Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz,

Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan,

Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan,

Umurbey Belediye Başkanı Erdal Doğan,

Çardak Belediye Başkanı Metin Semerci

ve Kavakköy Belediye Başkanı Necati Kopça katıldı.

Bakalım bu ziyaretin ardından siyasi kulislere yansıyan gelişmeler ne olacak?

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST