CHP İl Genel’de deprem: Erdal Güler istifa etti!

KALEM Farkıyla...

CHP İl Genel’de deprem: Erdal Güler istifa etti!

CHP İl Genel’de deprem: Erdal Güler istifa etti!

CHP’li İl Genel Meclis Üyesi Erdal Güler, sosyal medya üzerinden yaptığı bir açıklama ile partisinden istifa ettiğini duyurdu.

CHP’de Nejat Önder’in ardından istifa edenler kervanına Erdal Güler de katıldı. İl Genel Meclis üyesi Güler, parti grubunun kişisel şov malzemesi haline geldiğini ifade ederek partisinden istifa ettiğini duyurdu.
İşte, Güler’in sosyal medya üzerinden yaptığı o paylaşım: “Çok kıymetli yoldaşlarım, hemşehrilerim ve çok değerli Çanakkale kamuoyu… Uzun zamandır süre gelen bir takım konular ve birikimler bugün bu konuyu konuşmayı ve eylemsizliği eyleme dönüştürmeyi gerektirmiştir. Kitlesel değil kişisel politikalar ön plana çıkmaya başlamış, ilkesel duruş, etik değerler ve parti politikalarından uzaklaşan; grup kararlarının yok sayıldığı tutarsız ve kişisel şov noktası haline gelen CHP il genel meclis grubunun bir parçası olmayı bugün itibari ile sonlandırmış bulunuyorum. Bildiğiniz duruşum ile önce devletim için devletçilik demeye sonra milletim için milliyetçilik demeye, bildiğimiz yolda Atamın izinde onun ilkelerinin ışığında yoluma devam ediyorum. Saygılarımla…”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST