CHP’de Akyalçın Sesleri

KALEM Farkıyla...

CHP’de Akyalçın Sesleri

CHP’de Akyalçın Sesleri

CHP’de Çanakkale Belediye Başkanlığı için ADD Başkanı Necmi Akyalçın’ın adı geçiyor. Konuyla ilgili konuşan Akyalçın, hakim gözetiminde önseçim yapılması gerektiğini savundu.

CHP’de aday adayları Çanakkale Belediye Başkanlığı için ortaya çıkmaya başladı. Atatürkçü Düşünce Derneği Çanakkale Şube Başkanı Necmi Akyalçın’ın Çanakkale Belediyesi için adaylığını koyacağı öğrenildi. Konuyla ilgili konuşan Akyalçın; “CHP tabanı hakim gözetiminde önseçim yapılarak, önce kendi içerisinde adalet istiyor” dedi.

Uzun yıllar İnşaat Sanatkarlar Odası Başkanlığını yapmış olan Tevfik Gürer de konuyla ilgili açıklama yaparak; “Bütün aday adaylarının adaletli şekilde belediye başkan adayı olabilmeleri için üye bazında ve hakim gözetiminde adil önseçim yapılırsa, yerel seçimlerde sandığa katılım daha fazla olacaktır. Bu seçim ivedilikle kurulları tarafından uygulanmalıdır. Bütün aday adaylarına bu süreçte başarılar diliyorum” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST