CHP’li Güneşhan Aksaray’da seçim çalışması yürüttü

KALEM Farkıyla...

CHP’li Güneşhan Aksaray’da seçim çalışması yürüttü

CHP’li Güneşhan Aksaray’da seçim çalışması yürüttü

CHP Çanakkale Milletvekili İsmet Güneşhan, CHP Genel Merkezi tarafından görevlendirildiği Aksaray’da seçim çalışması yürüttü.

CHP Çanakkale Milletvekili İsmet Güneşhan, Genel Merkez tarafından görevlendirilerek Aksaray ilinde seçim çalışmalarına katıldı. Güneşhan Aksaray’ın Eskil ve Sultanhanı ilçelerinde esnaflar ve yurttaşlar ile bir araya geldi.

“VATANIMIZ İÇİN SANDIĞA GİDECEĞİMİZİ ANLATTIK”

Güneşhan’a Aksaray CHP İl Başkanı, Millet İttifakı İl Başkanları, İlçe Başkanları ve örgütler eşlik etti. Esnaf ve yurttaşlarla görüşen Güneşhan, vatan için sandığa çağrısında bulundu. Çalışmalar ile alakalı açıklama yapan Güneşhan, şunları söyledi:

“Partimiz tarafından Aksaray ilimizde görevlendirildik. Eskil ve Sultanhanı ilçelerimizde çalışmalarımızı yürüttük. Örgütlerimiz ve ittifak paydaşlarımız ile birlikte esnaflarımızı ziyaret ettik. Yurttaşlarımız ile bir araya gelerek çalışmalarımızı anlattık. 28 Mayıs’taki seçimin referandum niteliğinde olduğunu, vatanımız için sandığa gideceğimizi anlattık. Yurttaşlarımız ile birlikte sandığa giderek Türkiye’nin mülteci yuvasına çevrilmesine izin vermeyeceğiz. Çalışmalarımızı ara vermeden, gece gündüz demeden sürdüreceğiz. Yurttaşlarımızı vatanımız için sandığa davet ediyorum.”

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST