CHP’lilerden köylere ziyaret

KALEM Farkıyla...

CHP’lilerden köylere ziyaret

CHP’lilerden köylere ziyaret

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, hafta sonu Biga’dan başlayarak, Çanakkale Merkez ve Yenice’de toplam 19 köyü ayrı ayrı ziyaret etti. Özgür Ceylan, Biga’da İl Genel Meclisi üyeleri Levent İrez ve Hakkı Sezen’le birlikte Kaldırımbaşı, Akyaprak, Kahvetepe, Bakacak, Yeniçiftlik, Hacı Hüseyin Yaylası ve Kocagür köylerini ziyaret etti. Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, İl Genel Meclisi üyeleri Güneş Pehlivan, İsmail Gürses, il ve il yöneticileri ile birlikte merkeze bağlı İntepe, Halileli, Tevfikiye, Kalafat, Kumkale köylerini ziyaret eden Özgür Ceylan; İlçe Başkanı Bülent Çakmak ve ilçe yöneticileri ile birlikte de Yenice’ye bağlı Gündoğdu, Pazarköy, Koruköy, Başkoz, Samateli, Bayatlar, Seyvan Köylerini ziyaret ederek köylüler ile bir araya geldi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST