“CHP’ye kuyruk, HDP’ye vagon ol”

KALEM Farkıyla...

“CHP’ye kuyruk, HDP’ye vagon ol”

“CHP’ye kuyruk, HDP’ye vagon ol”

AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan Saadet Genel Bakanı Temel Karamollaoğlu’nun açıklamalarına cevap verdi.

AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan Saadet Parti Genel Başkanının açıklamalarına cevap verdi. Turan’ın Küçükkuyu kongresinde, “100 belediye başkanı AK Parti’ye geçecek” ifadelerine Karamollaoğlu şu açıklamaları yaptı, “Yakında 100 tane belediye AK Parti’ye geçiyormuş. Vay canına! Nasıl olmuş bu iş? Belediye başkanı diyor ki ‘Kusura bakma, ben mecburum bunu yapmaya. Bu beni utandırıyor ama mecburum. Borcu ödeyemiyorum, benden önceki belediye bunu başıma bela etmiş. Hükümet de diyor ki gel benim yanıma ben öderim. Bu hakikaten haysiyetsizlik ya! Bir de bununla övünüyorlar”

Bunun üzerine Turan yaptığı açıklamada, “Partinin oyunu %1’lere düşür, savunduğun tüm değerleri bir kenara bırakarak CHP’ye kuyruk, HDP’ye vagon ol, her milli konunun karşısında olmayı muhalefetmiş zannet, sonra partinden AK Parti’ye geçiş olunca da en ağır hakaretleri et! Yaşınız hak ettiğiniz cevabı almanıza engel!” diyerek tepki gösterdi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST