Çiftçinin sorunlarını dinlediler

KALEM Farkıyla...

Çiftçinin sorunlarını dinlediler

Çiftçinin sorunlarını dinlediler

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Edirne’de, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da yer aldığı bir dizi etkinliğe katıldı.

Büyükdöllük Köyü’ndeki tarlaya giden Kılıçdaroğlu burada yaptığı açıklamada, hükümetin üreticiye destek vermediğini ifade ederek “Destek vermenin ötesinde tam tersi yapıldı Türkiye’de. Gübreden, ilaçtan, mazottan tutun pek çok şeye aşırı zamlar yapıldı. Doğal olarak çiftçi nasıl ekeceğini, nasıl gelir elde edeceğini, hayatını nasıl sürdüreceğini bilemez noktaya geldi” dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek de Büyükdöllük köyünde hem kahvaltı ettiklerini hem de vatandaşın derdini dinlediklerini belirtti. Erkek, “Edirne Merkez Büyükdöllük Köyü’nde çiftçilerimizin kahvaltısına misafir olduk” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST