Class Hair Saloon açıldı

KALEM Farkıyla...

Class Hair Saloon açıldı

Class Hair Saloon açıldı

Class Hair Saloon İsmetpaşa Mahallesi Demircioğlu Caddesinde açıldı.
Çanakkale yeni bir kuaför salonuna daha sahip oldu. Almanya’dan gelen Hicran Yiğit Çanakkale’de Class Hair Saloon isimli kuaför salonunu açtı. Demircioğlu Caddesi Yahya Sokak’ta açılan kuaför salonuna; Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, Çanakkale Kuaförler ve Berberler Odası Başkanı Ayhan Engin, Çanakkale Beşiktaşlılar Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Orhan Dom ve çok sayıda davetli katıldı. Dualarla açılan iş yerinin açılış kurdelesini ise Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan yaptı. Mutan açılışta yaptığı konuşmada, “Türkiye’de bu şartlarda iş yeri açmak zor zanaat. Bu şartlarda sıkıntıyı fırsata dönüştürebilirsek ne mutlu. Hayırlı, bol kazanç diliyorum” dedi. Kuaför Hicrin Yiğit ise çok mutlu olduğunu ifade ederek, “Almanya’dan Çanakkale’ye geldim. Yeni bir başlangıç yapacağım burada. Umarım her şey güzel olur” dedi.
Kurdele kesiminin ardından salonun açılış gerçekleşti.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST