Çocuk Kültür Evi’ne satrançta 3 madalya

KALEM Farkıyla...

Çocuk Kültür Evi’ne satrançta 3 madalya

Çocuk Kültür Evi’ne satrançta 3 madalya

Çocuk Kültür Evi Satranç Atölyeleri büyesinde eğitim gören sporcular üç madalya kazandı.
Çocuk Kültür Evi Satranç Atölyeleri’ne devam eden küçük sporcular, eğitmenleri Rıza Baysal rehberliğinde, ÇOMÜ ÖSEM tesislerinde 100 sporcunun üzerinde katılımla gerçekleşen 19 Mayıs Gençlik Kupası’na katıldılar. Daha önce kentte düzenlenen farklı turnuvalardan da ödülle dönen Çocuk Kültür Evi sporcusu Uras Özer başarısını sürdürerek averajla 2.lik madalyası kazandı. Turnuvaya Çocuk Kültür Evi adına katılan bir diğer sporcu Ela Özen ise turnuvanın çıkış yapanı olarak göze çarptı. Ela Özen kategorisinde 1. ile aynı puanı alıp, averajla 5.lik madalyası kazanırken; kadınlarda da 1.lik madalyası alarak iki madalya sevinci birden yaşadı. Bunun yanı sıra Çocuk Kültür Evi üyelerinden 8 yeni sporcu da turnuvaya dahil olarak ilk kez turnuva heyecanı yaşadı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST