“Çocuklarımın Önünde Saldırdılar”

KALEM Farkıyla...

“Çocuklarımın Önünde Saldırdılar”

“Çocuklarımın Önünde Saldırdılar”

Eceabat İskelesi’nde feribot sırası yüzünden çıkan kavgada eşi Yağmur Aşık ile birlikte darp edilen futbolcu Emre Aşık, önceki gün olayla ilgili basın toplantısı düzenledi. Aşık, “Çocuklarımızın önünde darp edildik. Bu olayın peşini bırakmayacağım” dedi.

Geçen hafta Çanakkale 18 Mart Stadyumu’nda oynanacak dostluk maçına davet edilen Emre Aşık, Eceabat İskelesi’nde bir kavgaya karışmıştı. Fotoğraf çekimine yetişmeye çalışan futbolcu ile eşi, kuyruğa girmeden Çanakkale’ye geçmek isteyince tartışma çıkmış, ikili darp edilmişti.Hürriyet’te yer alan habere göre, Emre Aşık, önceki gün konuyla ilgili basın toplantısı düzenledi. Aşık, şunları söyledi: “Valiliğin talimatıyla organizasyona yetişmemiz için bize feribotta öncelik tanıdılar. Ama görevliler ‘Emre Aşık falan tanımayız, geç arkaya’ diyerek bize çıkıştı. ‘Ne diyorsun’ dememizle birlikte eşime ağır bir küfür ettiler. Olay büyüdü. Çevremizde 15 kişi belirdi. Hepsi üstüme çullandı, şiddete maruz kaldım.Eşim araya girince beni bırakıp ona vurmaya başladılar. Bunların hepsi çocuklarımızın önünde oldu. Çocuklar o esnada ‘Annemi babamı öldürüyorlar’ diye ağlıyordu. Bu olayın peşini bırakmayacağım. Çocuklarım o günden beri ağlayarak uyanıyor. Hâlâ travmayı atlatabilmiş değiller. Bunlar şehir eşkıyası.”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST