Çocukların arazi heyecanı

KALEM Farkıyla...

Çocukların arazi heyecanı

Çocukların arazi heyecanı

Çocukluk Bizde Kalsın Derneği’nin minikleri geçtiğimiz gün oldukça heyecanlı bir gezideydi. Arkadaşları Asmin ve Zeren’in evleri köye yakın bir araziye davetli olarak giden minikler kır çiçekleri ve ağaçlar arasında yürümenin heyecanını yaşadılar. Ardından arkadaşları Asmin ve Zeren’lerin kuzularını da kucaklarına alarak yakından seven minikler köy hayatını doya doya yaşadı. Daha sonra yeryüzü sofrası olarak adlandırdıkları sofrada yemeklerini yiyen minikler öğretmenleri eşliğinde ormana yürüyüşe çıktı. Etraflarında gördükleri herşeyi yakından inceleme fırsatı bularak gelincikler topladı. Güzel gezintinin ardından kendilerine bu fırsatı veren Asmin ve Zeren’e ve ailesine kocaman teşekkürlerini sunarak, oldukça verimli geçen günün ardından evlerine geri döndüler.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST