Çocukların en mutlu günü

KALEM Farkıyla...

Çocukların en mutlu günü

Çocukların en mutlu günü

Cumhuriyet’in kuruluşunun 95’inci yıl dönümünde kutlamalar gün boyu devam etti.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 95’inci yıl dönümü kutlamaları geçit töreninden sonra gün boyu kordon boyunda devam etti. Çocuklar için pek çok etkinlik kurulan stantlarda gerçekleştirildi. Stantlarda; boyamalar, heykel yapımları, ebruli vs. gibi etkinlikler yapıldı. Ardından öğrenciler tarafından yapılan dans gösterileri ise oldukça dikkat çekti. Gösterileri izleyen vatandaşlar çalan müzikleri tempo tutarak eşlik etti. Gerçekleştirilen faaliyetlerle beraber hem minikler hem de aileleri Cumhuriyet Bayramının coşkusunu yaşadı. Bayrama uygun kıyafetleri ile gezen minikler, ay yıldızlı bayrakları ellerinden düşürmediler. Aileler de bu anlamlı günde çocukları için yapılan etkinliklerden memnun oldukları ifade etti. Akşam ise vatandaşlar fener alayına akın etti.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST