Çocukluk Bizde Kalsın Derneği iş başında

KALEM Farkıyla...

Çocukluk Bizde Kalsın Derneği iş başında

Çocukluk Bizde Kalsın Derneği iş başında

Çocukluk Bizde Kalsın Derneği, miniklere uygulamalı eğitime devam ediyor. Geçtiğimiz gün yine çeşitli atölyelerinde çeşitli etkinlikler gerçekleştiren dernek eğitmenleri, Oyunlarla Yorulmaca Atölyesi’nde çeşitli hayvanların kılığına girerek onların taklidi yaptı. Ardından Haklarımızı Bilmece Atölyesi’nde Hayvan Hakları’nı öğretmek için oyun hazırlayarak kendi haklarını savunmasının yanında hayvanların haklarının da bilincinde olmayı öğrettiler. Ardından miniklerden hayvan haklarına saygılı olma sözü aldılar. Daha sonra ise Masallarla Düşlemece Atölyesi’nde masallarla miniklerin hayal güçlerini geliştirmek adına masal sonunda gökten üç elma düştü terimini canlandırmak için gerçekten üç elma düşürerek miniklerin o elmaları birbirlerine yedirmesini sağladılar. En son Sanatla Buluşmaca Atölyesi’nde sayılardan hayvan yapmayı öğrendiler. 2 sayısı ile kuğu, 1 sayısı ile zürafa, 4 ile balık resmi çizdiler. Çocukluk Bizde Kalsın Derneği’nin minikleri çok şanslı doğrusu. Yetkilileri ve gönüllü eğitmenleri tebrik ediyoruz. Alkışlar Çocukluk Bizde Kalsın Derneği’ne.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST