Çomü Film Atölyesi Kuruldu

KALEM Farkıyla...

Çomü Film Atölyesi Kuruldu

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencileri ve akademisyenlerinin öncülüğünde Çomü Film Atölyesi kuruldu. Atölye ilk etkinliğini RATEM(Türkiye Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği) ile birlikte gerçekleştirdi. Etkinlikte; Aklıma bir fikir geldi sergisi, ödüllü resimler sergisi, “Radyo ve Televizyon Yayıncılığı ve Korsanla Mücadele” başlıklı panel düzenlendi. Etkinliğe Panelde yer alan Yargıtay 7. Ceza Dairesi Üyesi Erdoğan İshakoğlu, Kültür ve Turizm Uzmanı Hakan Evrim Tütüncü, İletişim Fakültesi Öğr. Üyesi Dr. Gülenay Pınarbaşı, Ratem Yönetim Kurulu Üyesi Saadettin Arslan, RATEM Yönetim Kurulu Başkanı M. Aydın Şerbetçioğlu’na, RATEM Akademi’den Yusuf Gürsoy katıldı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST