ÇOMÜ’de iki veda

KALEM Farkıyla...

ÇOMÜ’de iki veda

ÇOMÜ’de iki veda

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi eski dekanı Prof. Dr. Tamer Demir ve Çanakkale Diş Hastanesinde görev yapan Sadi Kaynak için veda yemeği düzenlendi.
Yeni görevine başlayacak olan ÇOMÜ Tıp Fakültesi eski dekanı Prof. Dr. Tamer Demir ve Çanakkale Diş Hastanesinde Türk Sağlık-Sen temsilcisi olan görev yapan ve emekliliğe ayrılan Sadi Kaynak için Opet Truva Tesislerinde veda yemeği organize edildi. Hizmetleri için plaket takdim edilen Prof. Dr. Tamer Demir’e duruşu, emekleri ve üstün çalışmalarından dolayı teşekkür edildi. Sadi Kaynak’a ise hizmetlerinden dolayı plaketi TÜRKAV Başkanı Ebubekir Korkmaz verdi. Emekliliğe ayrılan Sadi Kaynak’a da emekliliğinde huzur ve mutluluk dilendi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST