ÇOMÜ’de Uluslararası Sosyal Bilimler Konferansı

KALEM Farkıyla...

ÇOMÜ’de Uluslararası Sosyal Bilimler Konferansı

ÇOMÜ’de Uluslararası Sosyal Bilimler Konferansı

5 – 6 Temmuz 2021 – Pazartesi 10.00 – Salı 11.00 saatlerinde Zoom üzerinden gerçekleştirilecek olan Uluslararası Sosyal Bilimler Konferansı, ÇOMÜ TV YouTube kanalından da canlı yayınlanacak.

ÇOMÜ web sitesinden Düzenleme Kurulu Başkanı Prof.Dr. Ercan SARIDOĞAN Uluslararası Sosyal Bilimler Konferansı duyurusu için şu ifadeleri kullanıldı: “Değerli Meslektaşlarımız ve kıymetli paydaşlarımız, Dünyada ekonomik, sosyal, politik ve teknolojik alanlar başta olmak üzere pek çok alanda sürekli değişimler söz konusudur. Bu değişimler, bireyler, toplum, firmalar ve ülkeler üzerinde farklı kanallardan pek çok fırsat ve tehdidi de beraberinde getirmektedir. Dünyada ekonomik, sosyal, politik ve teknolojik değişimlerin sebepleri ve sonuçlarının bilimsel bir çerçeveden analiz edilmesi mevcut değişimin dinamiklerinin daha sağlıklı anlaşılmasına, geleceğin daha sağlıklı öngörülmesine ve karar vericiler tarafından daha doğru politika ve stratejiler geliştirilmesine katkı yapacaktır.”
“Bu çerçevede, “Dünyada Ekonomik, Sosyal, Politik ve Teknolojik Gelişmeler ve Etkileri” olarak temasını belirlediğimiz, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Uluslararası Sosyal Bilimler Konferansı 5-6 Temmuz 2021 Tarihleri arasında çevrimiçi olarak düzenlenecektir. Uluslararası Sosyal Bilimler Konferansı’na katılımınız bizi onurlandıracaktır.”

 

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST