ÇOMÜ’lü Büşra ”Sonuna Kadar Savaşacağım”

KALEM Farkıyla...

ÇOMÜ’lü Büşra ”Sonuna Kadar Savaşacağım”

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde okuyan Büşra Yalçın, Survivor 2019’a katılmak için yola çıktı. Sevdiklerinin sayesinde güçlü bir şekilde yola çıktığını söyleyen Yalçın; “Sonunda hayalim olan Survivor için yolculuk zamanı geldi.Hem Survivor’a gitmek hem de bayrağımızı temsil ediyor olmanın heyecanı ve mutluluğu içinde ne söyleyeceğimi bilemiyorum .Uzun ve zorlu bir sürecin sonunda, Türkiye’yi temsil etmek için hazırım.Asıl zorluklar şimdi başlayacak ve ülkem için elimden gelen her şeyi yapacağıma söz veriyorum.Beni bu süreçte destekleyen sevdiklerime, özellikle de beni tanımadan destek verenlere (byfc) ve destek vermeye devam eden herkese çok teşekkür ederim.Sizin dualarınızı ve sevginizi orada hep hissedeceğim tek başıma olmadığımı hatırlayacağım, sonuna kadar savaşacağım .Dualarınızı eksik etmeyin” dedi. 2 Şubat tarihinde başlayacak olan Survivor yarışmasında Türk sporcuların karşısına, Yunan sporcuların yer aldığı bir takım çıkacağı duyuruldu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST