ÇOMÜ’ye TÜBİTAK desteği

KALEM Farkıyla...

ÇOMÜ’ye TÜBİTAK desteği

ÇOMÜ’ye TÜBİTAK desteği

Lapseki Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyesi Doç. Dr. Timuçin Everest’in proje yürütücüsü olduğu ve fakültemiz Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü öğretim üyelerinden Prof. Dr. Ali Sungur ve Prof. Dr. Hasan Özcan’ın araştırmacı olarak yer aldığı TUBİTAK 1002-A Hızlı Destek Projesi Ayvacık Volkanitleri Üzerinde Oluşmuş Toprakların Kimyasal Ayrışma ile Profil Gelişim İndekslerinin Belirlenmesi TUBİTAK tarafından desteklenmeye değer bulundu.
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Lapseki Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyesi Doç. Dr. Timuçin Everest’in proje yürütücüsü olduğu ve fakülte Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü öğretim üyelerinden Prof. Dr. Ali Sungur ve Prof. Dr. Hasan Özcan’ın araştırmacı olarak yer aldığı TUBİTAK 1002-A Hızlı Destek Projesi Ayvacık Volkanitleri Üzerinde Oluşmuş Toprakların Kimyasal Ayrışma ile Profil Gelişim İndekslerinin Belirlenmesi TUBİTAK tarafından desteklenmeye değer bulundu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST