Çözüm ‘sivil çevre polisi’ mi?

KALEM Farkıyla...

Çözüm ‘sivil çevre polisi’ mi?

Çözüm ‘sivil çevre polisi’ mi?

Çanakkaleli vatandaşlardan Necmettin Köksal, çevre kirliğine dikkat çekerek “sivil çevre polisi ve beraberinde bir zabıta”nın bu işi çözecek yegane unsur olduğunu söyledi. Sosyal medyadan sitemlerini dile getiren Köksal, şöyle dedi: “Hepimizin ortak yaşam mahalli olan deniz kenarlarını kordondaki oturma yerlerini çöplüğe çeviren ahlaksızların dize getirilmesi çok kolay. Gönder iki tane sivil çevre polisi ve beraberinde zabıta orda yiyip içenlerin T.C numarasını alsın. Burada oluşacak pislikten siz sorumlusunuz, cezayı size yazarız deyin bakalım aşağıdaki resimlerde görülen olay olacak mı? Bırakın temiz tutmayı, pislik atmayı, sabaha kadar nöbet tutmazlarsa ben bir şey bilmiyorum. Haydi hayırlısı bir deneyin.”

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST