ÇTSO Roma’da

KALEM Farkıyla...

ÇTSO Roma’da

ÇTSO Roma’da

ÇTSO Genel Sekreteri H. Sema Sandal, Roma’da düzenlenen genel sekreterler bilgilendirme toplantısına katıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesindeki 365 Oda ve Borsanın Genel Sekreterlerinin davet edildiği, TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu, Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürü Adnan Yankın ve TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz’ün katıldığı bilgilendirme toplantısında, TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu, camia olarak başarının arkasında birlik ve beraberliğin yattığına inandıklarını belirterek, “Biz bir araya geldik, bir arada durduk ve birlikte çalıştık. Eller çoğalınca işler hafifledi, başarı geldi. Burada bizim için sihirli kelime ‘birlik’. Bizler; üyelerimizle, genel sekreterlerimizle, çalışanlarımızla, Oda ve Borsa Başkanlarımızla, büyük bir aileyiz” dedi.

3 gün süren eğitim programı hakkında bilgiler veren Genel Sekreter Sema Sandal, TOBB organizasyonunda Roma’da düzenlenen bilgilendirme toplantısının her anlamda çok verimli geçtiğini ifade etti. Genel Sekreter Sandal toplantıyla ilgili olarak; “İş yükümüz ve sorumlu olduğumuz alanlar her geçen gün artıyor. Yoğun iş temposu içerisinde meslektaşlarımızla bir araya gelerek Oda/Borsa kıyaslama ve iyi uygulamalar konusunda görüşme fırsat bulamıyoruz. Roma’da düzenlenen eğitim programı bizlerin kişisel yetkinliklerimizin geliştirilmesine katkı sağlayarak, Türkiye genelinde Oda ve Borsalarımızın faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunmamıza vesile oldu” diyerek başta TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu olmak üzere emeği geçen herkes teşekkür etti.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST