ÇTSO tarihindeki ilk kadın üye

KALEM Farkıyla...

ÇTSO tarihindeki ilk kadın üye

ÇTSO tarihindeki ilk kadın üye

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) yeni döneminde görev alacak yeni yönetim kurulunu belirledi. Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) yeni yönetiminde yer alacak Dardanel Şirketler Grubu İcra Kurulu ve Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Önen Özoğuz, ÇTSO tarihindeki ilk kadın üye oldu.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası sonrası oluşan yeni yönetim kurulu listesinde yer alan, Dardanel Şirketler Grubu İcra Kurulu ve Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Önen Özoğuz ÇTSO tarihindeki ilk kadın üye oldu. Üniversiteyi ABD’de Babson College’da Girişimcilik ve Pazarlama alanlarında çift dal eğitimi yaparak tamamlayan Ayşe Önen Özoğuz, 2017’de Koç Üniversitesi bünyesinde Yöneticiler İçin Finans Eğitimi’ni tamamladı. Kariyerine 2015 yılında MEC Global’ın New York ofisinde medya planlama ve satın almadan sorumlu proje ekibinin bir parçası olarak başlayan Özoğuz, 2016 yılından itibaren Dardanel Grubu’nda İthalattan Sorumlu Dış Ticaret Yöneticisi görevini üstlendi. Dardanel’in Yunanistan yatırımlarından ve restoran zinciri operasyonlarından sorumlu olan Ayşe Önen Özoğuz, Dardanel Şirketler Grubu İcra Kurulu ve Yönetim Kurulu Üyesidir.

Haber Merkezi

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST