ÇTSO üyelerinden fuar çıkarması

KALEM Farkıyla...

ÇTSO üyelerinden fuar çıkarması

ÇTSO üyelerinden fuar çıkarması

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası gıda sektöründeki üyelerini TÜYAP World Food 2019 ve Cnr Food İstanbul 2019 Fuarı’na götürdü.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası 4-7 Eylül tarihlerinde açık olan TÜYAP World Food 2019 ve CNR Food İstanbul 2019 Fuarlarına, 4 Eylül Çarşamba günü üyeleri için eş zamanlı ziyaret düzenledi. CNR Fuarcılık işbirliği ile gerçekleştirilen organizasyona gıda sektöründe faaliyet gösteren 16 üye katıldı. Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası İhracat Geliştirme Uzmanı Bülent Bogadır’n da katılımları ile gerçekleştirilen ziyaretler öncesinde, CNR Fuarcılık da Food İstanbul için İstanbul İhracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirilen B2B alım heyeti görüşmeleri için hazırlıklar yapıldı. Bosna Hersek, Bulgaristan, Yunanistan ve Irak’ tan 15 yabancı firma alım heyeti için davet edildi. Aynı gün CNR 6. Hall’ de gerçekleştirilen B2B etkinliklerinde özellikle Çanakkale yerel tatları zeytinyağı, peynir helvası, Efi Badem, süt reçeli, kahvaltılık sos ve Kumkale Domatesi yoğun ilgi gördü.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST