ÇTSO’dan basın mensuplarına teşekkür

KALEM Farkıyla...

ÇTSO’dan basın mensuplarına teşekkür

ÇTSO’dan basın mensuplarına teşekkür

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Odanın olağan Meclis toplantılarını sürekli takip eden basın mensuplarına teşekkür etti. ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleşen görüşmede, Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Temiz, Genel Sekreter Sema Sandal ve Basın mensupları; Erol Uçar, Tunahan Ünsal ve Simge Özden hazır bulundu. Basın mensuplarıyla yapılan görüşmeyle ilgili açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semiozğlu, “ Odamızın her ayın ikinci Çarşamba günü gerçekleştirilen olağan Meclis Toplantılarımızı aralıksız olarak takip ederek, haber hazırlayan, emek veren değerli basın mensubu arkadaşlarımıza gösterdikleri ilgi ve takip için teşekkür ediyor, mesleklerinde başarılar diliyoruz” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST