ÇTSO’dan Çardak Ticaret Merkezine Ziyaret

KALEM Farkıyla...

ÇTSO’dan Çardak Ticaret Merkezine Ziyaret

ÇTSO’dan Çardak Ticaret Merkezine Ziyaret

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ve Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu Çardak Ticaret Merkezini ziyaret ettiler. Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, GESTAŞ Genel Müdürü Mahir Sevinç ve Çardak Belediye Başkanlığı yetkilisinin de eşlik ettiği ziyarette Merkezin verimli kullanılarak bölge ekonomisine katkı sağlaması konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.
Ziyaret ile ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu: “ Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın 2017 yılı Güdümlü Proje Desteği kapsamında, Çanakkale’nin tarihi ve ticari özelliklerini ön plana çıkararak ekonomik gücünün ve rekabet edebilirlik düzeyinin yükseltilmesi, ayrıca bölgenin iç ve dış ticaretini geliştirmek amacı ile Çanakkale Valiliği himayelerinde “Çardak Ticaret Merkezi” projesi planlanmış ve Köprü ile birlikte bölgedeki hareketliliğin de değerlendirilmesi hedeflenmişti. Proje Ortağı olarak Odamızın da yer aldığı Çardak Ticaret Merkezi’ni aktif hale getirerek İlimiz ekonomisine bir an önce kazandırmamız gerekiyor” dedi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST