ÇTSO’dan enflasyonla mücadeleye tam destek

KALEM Farkıyla...

ÇTSO’dan enflasyonla mücadeleye tam destek

ÇTSO’dan enflasyonla mücadeleye tam destek

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu toplandı. Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı çerçevesinde Ülkemizde başlatılan “İndirim Kampanyası” çalışmaları görüşüldü.

Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Tüketici Fiyat Endeksinde yer alan ürün ve hizmetlere yönelik asgari 3 ay süreyle en az %10 indirim yapılmasının teşvik edilmesinin tavsiye edildiğini belirterek destek veren tüm üyelerimize teşekkür etti ve “Bu zorlu virajı birlik ve beraberlik içinde atlatacağımıza olan inancımız tamdır. Devletimizin sürdürdüğü her türlü mücadelede Devletimizin yanında olduğumuzu deklare ediyoruz. Mücadelenin topyekün yürütülmesi için kamu ve özel sektör tüm dinamikler elbirliği ile çalışmalı ve bu programa uymalıdır”dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST