ÇTSO’dan ziyaretler dizisi

KALEM Farkıyla...

ÇTSO’dan ziyaretler dizisi

ÇTSO’dan ziyaretler dizisi

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası bir dizi ziyaretlerde bulundu.
ÇTSO Yönetim Kurulu; Baro Başkanlığı, Çanakkale Boğaz Komutanlığı, Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı ve Çanakkale 116 Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.Ziyaretlere Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fahrettin Ersoy,Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Özgür Ekşi, Yönetim Kurulu Üyeleri Akın Yalman, A.Semih Toprak, Deniz Tennioğlu ve Ersin Kahramanile Genel Sekreter Sema Sandal katıldı.Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, bölgenin sosyal ve ekonomik kalkınması için yapılacak tüm faaliyetlere koşulsuz destek sağlanacağını ifade etti. Baro Başkanı Bülent Şarlan, Çanakkale Boğaz Komutanı Levent Kerim Uça, İl Jandarma Komutanı Emrullah Büyük ve 116 Jandarma Albay Alay Komutanı Ünal Hayal’e yeni görevlerinde başarılar diledi. AyrıcaOdanın yürütmekte olduğu sosyal ve ekonomik dengeleri geliştirici, rekabeti arttırıcı projeler hakkında bilgi verdi. ÇTSO’nun siyaset üstü bir kurum olduğunu ve üye odaklı çalıştıklarını belirterek, “7 bin 200 üyeli bir kamu kurumuyuz. Üyelerimizin sorunlarını, çözüm önerilerimizle birlikte ilgili kurumlara iletiyor ve takip ediyoruz. İktidarı, muhalefeti tüm vekillerimizle paylaşıyoruz. Gerek kendi faaliyetlerimiz gerekse lobicilik çalışmalarımızda yerel aktörlerin desteğini de hissetmek istiyoruz” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST