Cumhur Bey’den serpme kahvaltı tepkisi

KALEM Farkıyla...

Cumhur Bey’den serpme kahvaltı tepkisi

Cumhur Bey’den serpme kahvaltı tepkisi

ÇOMÜ Akademisyeni Cumhur Arslan geçtiğimiz gün bu kareyi sosyal medya hesabından paylaştı. Fotoğrafına bir de değerlendirmelerde bulunan Cumhur Bey şunları yazdı, “Baldız güzeldir, benim baldızım daha güzeldir… Çanakkale’ye yerleşti, gitmiyor… Artık gitse iyi olacak, uzun misafirlikleri sevmem. Burada evleneceğim, yerleşeceğim diyor, inadına. Yaptırdığım analizde serpme kahvaltılar yasaklanmalı. Tamamen israf ve abartılı masa donatısı… Belki Türkler yiyeceği kadar tüketmeyi, “gösterişli kahvaltılarla statü inşa etmeyi bırakana kadar kahvaltı yasaklanmalı… Hoş, mekan sahipleri de şişirdikçe şişiriyor. Ey Türkler üç uçağımızı tamir ettiremiyoruz, siz yedikçe yiyorsunuz, israf, milli sermaye israfı” Cumhur Bey’in bu değerlendirmeleri takipçileri tarafından da destek gördü.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST